6 компјутери/многу Нови Гроздобер Деко Вер.2 хартија налепница/Декоративни ткаенини печати Етикета/Мултифункционален

6 компјутери/многу Нови Гроздобер Деко Вер.2 хартија налепница/Декоративни ткаенини печати Етикета/Мултифункционален

DEN 89.28
 

Тековен
Количина на стоки


Нова 6 компјутери/многу Гроздобер Деко Вер.
Испорака :
1.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее. Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење.
Ви благодариме за вашето внимание!
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери.
1lot=1pak=1 Set= 6 компјутери различни хартија налепници
Тежина : околу 20g секој пакет.
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето.2 хартија налепница/Декоративни ткаенини печати Етикета/Мултифункционален
Мултифункционален
Големина : околу 11*17 cm. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Услуги на клиентите :
1.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.Ви благодариме за вашиот coroperation. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со Кина Пост, и трае 3-7 работни дена од EMS,UPS-от,DHL,итн.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.

Други карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1H291
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди