Сребро Вечерни Фустани 2018 А-линија Долги Ракави Chiffon Appliques Beaded Жените Долго Вечер Gown Пром Фустани Облека Де Соаре

Сребро Вечерни Фустани 2018 А-линија Долги Ракави Chiffon Appliques Beaded Жените Долго Вечер Gown Пром Фустани

DEN 3407.00
DEN 3744.00
 

Тековен
Количина на стоки


Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ви благодариме!.
Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Вграден Градник:
No
Деколте:
Лажичка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни

Најдобри понуди