нови злото во padmouse 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad големи gaming mouse pad гејмер да лаптоп глувчето душеци

нови злото во padmouse 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad големи gaming mouse pad гејмер

DEN 499.00
DEN 623.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот -
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по добивме јасно плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса пред да го купите, објектот ќе се испрати на цел адреса.
3. Сите предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.
4. Нашите цени НЕ вклучуваат било обичај должност или данок.
5. Објектот брод на седмицата само и ние не може да понуди сабота, недела или празник испорака.
6 Испорака Tiem -. Имајте предвид дека времето на испорака може да варираат.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Големина:
L
Број На Модел На:
Големина 700x300x2mm
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ziasmul
Материјал:
Гума
Стил:
Популарната

Најдобри понуди