1pc оригинални usb приемник за RAPOO безжични слушалки H3050/H3000+/H8030/H3080/H3000 безжичен usb адаптер

1pc оригинални usb приемник за RAPOO безжични слушалки H3050/H3000+/H8030/H3080/H3000 безжичен usb адаптер

DEN 321.00
DEN 360.00
 

Тековен
Количина на стоки

1pc оригинални usb приемник за RAPOO безжични слушалки H3050/H3000+/H8030/H3080/H3000 безжичен usb адаптер за тоа Како да се поврзете на приемникот со вашиот rapoo слушалките 1. не го вметнете во usb приемник, вклучете ја слушалката прекинувач 2. Задржете го копчето на слушалката прекинувач за долго време додека индикаторот трепка 3. потоа вметнете во usb приемник, откако ќе се поврзе успешно, индикаторот светлината е секогаш на

Други карактеристики

боја:
За Rapoo H8030, За Rapoo H3050, За Rapoo H3000, За Rapoo H3000 плус, За Rapoo H3080
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
usb приемник за RAPOO безжични слушалки H3050/H3000+/H8030/H3080/H3000
Материјал:
Метал
Стил:
USB приемник

Најдобри понуди