смешни глувчето дупка на ѕидот налепници дома декорација деца подарок diy adesivo де paredes цртан филм животни decals се печати mural уметност

смешни глувчето дупка на ѕидот налепници дома декорација деца подарок diy adesivo де paredes цртан филм животни

DEN 33.00
DEN 48.00
 

Тековен
Количина на стоки


но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .но, не е отворен спор без cotact.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
пвц винил ѕид налепници decals дома декорација уметност цртан филм животинско филм филмот дрво цвет живеење студија кујна канцеларија спалната соба цитати мапата раст на табелата був мајмун џунглата автомобил исламската покрие 3d пеперутка игра кујна
.

Други карактеристики

боја:
Повеќе
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-1452 ГОДИНА-НН
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
10*10
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
10*10
боја:
шарени
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Содржина:
смешни глувчето дупка
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Is_customized:
Yes(minimum order quantity is 500pcs)
Само Лепило:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Најдобри понуди