2017 Топла Панк Турски Уроци Нараквици Wristband Двоен Слој Ткаат Кожа Хривнија Етничка Гроздобер Накит За Жените И Мажите

2017 Топла Панк Турски Уроци Нараквици Wristband Двоен Слој Ткаат Кожа Хривнија Етничка Гроздобер Накит За

DEN 49.00
DEN 57.60
 

Тековен
Количина на стоки


100% Нов Бренд и Висок Квалитет
Пол : Жените/Жена/Девојка/Унисекс
Бои : Како на сликата
Големина на : Слободен големина,Прилагодлив
Материјал : Кожа
Должина : Прилагодлив 21cm
Спакуван : 1 buc
Answer : ___________________________ Note :
1.Бои можеби малку различни, поради различни монитори.
2.Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење

Други карактеристики

Бренд Име:
JQUEEN
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Гроздобер
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
JWBR096
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој

Најдобри понуди