Нов стил за мажи Маскирани Јакна, мажи долг ракав грб, мажи палто, Јакна Бејзбол

Нов стил за мажи Маскирани Јакна, мажи долг ракав грб, мажи палто, Јакна Бејзбол

DEN 816.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Најдобри понуди