бесплатен превозот мебел рициново Позиционирање макара sheave најлон Анти-derailed макара плакарот кабинет макара лизгачки вратата тркала

бесплатен превозот мебел рициново Позиционирање макара sheave најлон Анти-derailed макара плакарот кабинет

DEN 907.00
DEN 954.24
 

Тековен
Количина на стоки


цената е за сет 1

Други карактеристики

Тип:
Мебел Рициново
Број На Модел На:
41300000
Бренд Име:
Bafail
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво

Најдобри понуди