JEXXI парична Казна Квалитет Модни Луксузни 925 Sterling Silver Големата Розова Кристал Партија Прстени За Жени, Девојки Накит Ангажман Бенд Прстен

JEXXI парична Казна Квалитет Модни Луксузни 925 Sterling Silver Големата Розова Кристал Партија Прстени За

DEN 467.00
DEN 666.24
 

Тековен
Количина на стоки

Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Ви благодарам многу.
Материјал : Сребро 925
Количини : 1pcs
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
1. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Прстени За Жена
Бренд Име:
JEXXI
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
1
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Најдобри понуди