ТОПЛА 2018 Есен зима слободно спојување слободно долг ракав еден гради lapel tshirt фустан врвот мажите т кошула

ТОПЛА 2018 Есен зима слободно спојување слободно долг ракав еден гради lapel tshirt фустан врвот мажите т кошула

DEN 702.00
DEN 763.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
AOWOFS
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Маскирани:
No
Стил:
Англија Стил

Најдобри понуди