Водоотпорен самолепливи позадина природен парк камен крик крап бања 3D стерео Сопствени 3d тротоарите Mural Позадина Beibehang

Водоотпорен самолепливи позадина природен парк камен крик крап бања 3D стерео Сопствени 3d тротоарите Mural

DEN 899.00
DEN 1248.00
 

Тековен
Количина на стоки

Во ред, кој може да го добиете она што го сакате. Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка. Ве молиме додадете екстра 0. Потоа користете крпа или сунѓер за да избришете ја површината. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина, обично ќе брод во рок од 3 дена.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот кат ширина е 2. Користете scraper да се направи позадина станот.
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на обичај ПВЦ самолепливи водоотпорен анти-лизгање mural позадина .
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Површина : (2. Ние работиме 7 дена недели. (Не е за 1cm се преклопуваат дел. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 4-5stars. Ставете го на земјата и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за чистење на површината. Излупете исклучување на дното хартија налепница на првата табла.77 Квадратни метри .
Ве молиме напишете точни ѕид или под големина под цел или остави ми порака во времето. Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. Контактирајте со нас ве Молам НЕ'T остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте't примен објект во 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни. Ако не се обезбедени ни вашите детали custom size под цел во рок од 24 часа, Ние ќе се прилагодите на пвц самолепливи mural позадина, како на следниве стандардната големина. Ви благодариме. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Проверете ја големината на mural и одговара на моделот.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата шема. Вие само кора исклучување на подлога од хартија и се применуваат mural на вашиот кат или ѕид.
Количина 1 : 1 квадратен метар=140cm(L) x 70cm(W) (4'3" x 2'3") ft Количество 2 : 2 квадратен метар=200cm( L) x 100cm(W) (6'5" x 3'2") ft Количество 3 : 3 квадратен метар=208cm( L) x 146cm(W) (6'8" x 4'8") ft Количина 4 : 4 квадратен метар=200cm( L) x 200cm(W) (6'5" x 6'5") ft Количество 5 : 5 квадратен метар=250cm( L) x 200cm(W) (7'6" x 6'5") ft Количество 6 : 6 квадратен метар=300cm( L) x 200cm(W) (9'8" x 6'5") ft Количество 7 : 7 квадратен метар=300cm( L) x 250cm(W) (9'8" x 8'2") ft Количество 8 : 8 квадратен метар=400cm( L) x 200cm(W) (13'6" x 6'5") ft Количество 9 : 9 квадратен метар=350cm( L) x 260cm(W) (11'4" x 8'7") ft Количество 10 : 10 квадратен метар=360cm( L) x 280cm(W) (11'8" x 9'2") ft Количество 12 : 12 квадратен метар=400cm( L) x 300cm(W) (13'6" x 9'8") ft Количество 16 : 16 квадратен метар=500cm( L) x 320cm(W) (16'4" x 10'5") ft
Опис На Производот
Слика илустрира : Чистење на теренот и бидете сигурни дека тоа е мазна и рамна.

Други карактеристики

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
Земјата позадина

Најдобри понуди