925 Фунта Сребрена Ѕвезда Круг Студ Обетки за Жени Спречување на Алергијата Асиметрични Обетки Накит EH583

925 Фунта Сребрена Ѕвезда Круг Студ Обетки за Жени Спречување на Алергијата Асиметрични Обетки Накит EH583

DEN 166.00
DEN 312.96
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TenJshunzhu
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
eh583
Назад Наоѓање:
Студ
Материјал:
925 сребрен

Најдобри понуди