ТОПЛА КАДА СПА Изолирана ПОКРИЕ ТОРБА 2300x2300x900mm Изолирани УВ Водоотпорна

ТОПЛА КАДА СПА Изолирана ПОКРИЕ ТОРБА 2300x2300x900mm Изолирани УВ Водоотпорна

DEN 9461.00
DEN 10512.00
 

Тековен
Количина на стоки

Winterwise! Изолирани УВ Водоотпорна ТОПЛА КАДА СПА МАСКА ТОРБА 2.3 m x 2.3 m
5cm Радиус Агол ќе одговара на повеќето различни Радиус агол бањи
Белешки : Ние ќе брод во рок од 2 дена по плаќање
топла када торба и спа капа avaliable за која било големина,форма
Контактирајте со нас или ни остави порака, доколку има потреба

Други карактеристики

Тип:
Спа Кади
Капацитет:
4 Луѓе
Број На Модел На:
2300x2300x900mm
Бренд Име:
FGHGF

Најдобри понуди