1pcs Риболов Мами 13.3 cm/13.4 g Minnow Намамат 8 Боја Одберете Висок Квалитет Тешко Мамка Crankbait Wobbler Риболов Справи со трговија на Големо

1pcs Риболов Мами 13.3 cm/13.4 g Minnow Намамат 8 Боја Одберете Висок Квалитет Тешко Мамка Crankbait Wobbler

DEN 70.00
DEN 86.40
 

Тековен
Количина на стоки

Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани. Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна Картичка,преведување,Western Union, Money Gram,во моментот. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA. Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 20% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас.4 g Боја : 8 Различни Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 buc намамат ( Добар квалитет )
За нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPS-от,DHL,FENEX или ТНТ. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите.

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
MI109
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA

Најдобри понуди