Нова Мода Бохемија Националност Пердув Dreamcatcher Капка Обетки За Жени со Висок Квалитет Накит Сребрена боја

Нова Мода Бохемија Националност Пердув Dreamcatcher Капка Обетки За Жени со Висок Квалитет Накит Сребрена боја

DEN 14.00
DEN 15.84
 

Тековен
Количина на стоки


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.) може да биде подолго од вообичаеното време.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Големина : 2.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Понудата Со Доверба!
Сервис И Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ние сме во моментов се специјализирани за Жените?s и Дете?s Мода. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена.1 cm
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.

Други карактеристики

Бренд Име:
zheFanku
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Алатки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
EAR0384
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди