Жените Симпатична Љубов Срцето Ѓердани & Приврзоци Накит Кубни Циркони Со Вратоврска Пуканки Синџир Бренд за Накит XL00013

Жените Симпатична Љубов Срцето Ѓердани & Приврзоци Накит Кубни Циркони Со Вратоврска Пуканки Синџир Бренд за

DEN 215.00
DEN 268.80
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
2.5 cm
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Број На Модел На:
xl00013
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
Никој

Најдобри понуди