Нова Мода Смешно Памучна Ткаенина Миленичиња Куче, Мачка Кутре Гитара Игра Костим Cosplay Облека Облека Грб Мека Топло 3 Големини 1 BUC

Нова Мода Смешно Памучна Ткаенина Миленичиња Куче, Мачка Кутре Гитара Игра Костим Cosplay Облека Облека Грб

DEN 469.00
DEN 493.92
 

Тековен
Количина на стоки

modname=ckeditor
Куршум точка :
Издржливи памучна ткаенина, им даде на вашите миленици мека и топла облека.
И им обезбеди на вашите миленици на дише и удобно облека.
Моден гитара играч cosplay костим за вашата прекрасна домашни миленици.
Применливи за мачки и кучиња.
Големина : M, L, XL
Опис :
Пакетот вклучува : 1 BUC Миленичиња Облека
За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 1-5 дена по плаќањето се врши и проверка.
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.
3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака
4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас. За Повратни Информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За Враќање&Наплата 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или погрешно.
2.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки.
3.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.
4.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
ISINOTEX
Материјал:
100% Памук
Стил:
Класици
Сезоната:
Сите Сезони
Број На Модел На:
Памук Миленичиња Облека
Тип:
Кучиња

Најдобри понуди