Нова MB-102 Напојување на Модулот 3.3 V/5V За Малина Пи / Arduino Уно Одбор MB102 Solderless Breadboard Бесплатен Превозот

Нова MB-102 Напојување на Модулот 3.3 V/5V За Малина Пи / Arduino Уно Одбор MB102 Solderless Breadboard Бесплатен

DEN 72.00
 

Тековен
Количина на стоки

Купи со доверба!
• Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
•Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.
•Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
•Ако не сте задоволни со купување ве молиме контактирајте со нас во 24hours, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
•Ако не сте задоволни со купување ве молиме контактирајте со нас во 24hours, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.3 V, 5 V DC излез plug pin, удобен надворешни доведе употреба. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.ние ќе остане со вас до проблем решен и понуда на најдобри услуги како што може да. Големина : 53*32 mm(макс) Нето тежина : 11 g Главната Боја : Црна Забелешка : Оваа ставка го само за Напојување на Модулот, Breadboard не е вклучена Пакетот вклучува : 1 x MB102 Напојување на Модулот за Breadboard Продавачот 's recomendations Клиенти кои купиле овој производ, исто така, купи
Ние ја прифати Кредитна Картичка, Western Union, TT. Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.
• Да прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ.
•Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.3 V/5 V За Solderless Breadboard
Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да пратите тоа биле брод надвор од Кина, не повеќе Следење на информации ,дури и пристигна или не .net/en Карактеристики : Brand new & висок квалитет на Breadboard напојување на модулот, компатибилен со 5 V, 3. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.ние ќе остане со вас до проблем решен и понуда на најдобри услуги како што може да.

Други карактеристики

Пакет:
SMD
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
Dusco.E
Напон:
Излезниот Напон
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
MB-102 Напојување на Модулот
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
За МБ-102 Breadboard
pcb:
Црна
Примена:
за Arduino УНО Р3
Видови:
електронски diy комплет

Најдобри понуди