TK-5162 НИ За Kyocera TK 5162 Чип ECOSYS P7040cdn TK5162

TK-5162 НИ За Kyocera TK 5162 Чип ECOSYS P7040cdn TK5162

DEN 2112.00
 

Тековен
Количина на стоки


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 8pcs испраќаат. Можете да забелешка вашето барање количина кога се одржи редот.
Компатибилен
со
TK-5162 НИ За Kyocera TK 5162 Чип ECOSYS P7040cdn TK5162
Верзија
НАС
Боја
CMYK
Принос
Б.К.-16 K, CMY-12 K
ОЕМ број
TK-5162 НАС
Ние, исто така имаат оние дел број за тонер чип/ тапан чип како што е подолу.
TK-5160 ЕУ
Б.К.
16 K
ЧИП ЗА Kyocera ECOSYS P7040cdn
TK-5160 ЕУ
C
12 K
TK-5160 ЕУ
М
12 K
TK-5160 ЕУ
Y
12 K
TK-5161 ЈП
Б.К.
16 K
TK-5161 ЈП
C
12 K
TK-5161 ЈП
М
12 K
TK-5161 ЈП
Y
12 K
TK-5162 НАС
Б.К.
16 K
ЧИП ЗА Kyocera ECOSYS P7040cdn
TK-5162 НАС
C
12 K
TK-5162 НАС
М
12 K
TK-5162 НАС
Y
12 K
TK-5163 CN
Б.К.
16 K
TK-5163 CN
C
12 K
TK-5163 CN
М
12 K
TK-5163 CN
Y
12 K
TK-5164 О
Б.К.
16 K
TK-5164 О
C
12 K
TK-5164 О
М
12 K
TK-5164 О
Y
12 K
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Други карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
TK-5162 НИ За Kyocera TK 5162 Чип ECOSYS P7040cdn TK5162
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Компатибилен Бренд:
KYOCERA
Структура:
Тонер Кертриџ
боја:
CMYK
верзија:
US
За Kyocera:
чип
TK-5162 НИ ЧИП:
ФАБРИЧКИ ЧИП
За Kyocera TK 5162 Чип ECOSYS P7040cdn:
компатибилен чип
Принос:
Б.К.-16K, CMY-12K
ОЕМ Дел Број:
TK-5162 НАС
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Најдобри понуди