Нови Деца Деца Девојка Момче Бебе Доенче Зима И Топло Bowknot Поврзана Шапка Beanie Капа

Нови Деца Деца Девојка Момче Бебе Доенче Зима И Топло Bowknot Поврзана Шапка Beanie Капа

DEN 48.00
DEN 73.44
 

Тековен
Количина на стоки


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Монтажа : 0-6 M новороденче девојки
Причина бебе, посебно новороденче треба повеќе да се грижи, па ние
нагласи многу на материјал, и ние конечно се одлучи за производство на
со top class памук одлични мекост, бидејќи бебето е носење
удобноста 100% гарантираното тогаш.
Идеален за бебе носат случајно, или роденден, исто така убава
Божиќ подарок.
Спецификација :
Материјал : Памук
Боја : Како на сликата шоу
Големина : 12*9cm
Bowknot : 10*9cm
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Бебе Шапка
Преглед :

Други карактеристики

Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
бебе капа
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци
Рака Тип:
Опремени
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Бебето

Најдобри понуди