10pcs 10cm 6g Вештачки Риболов Мамка Bionic Мамка Мека Риболов Мами за Шарени Бас

10pcs 10cm 6g Вештачки Риболов Мамка Bionic Мамка Мека Риболов Мами за Шарени Бас

DEN 180.00
DEN 214.56
 

Тековен
Количина на стоки

Опис Карактеристики :
- Тие се слични по големина да minnow, но генерално се потенки.
- Одраз ефект на телото, дел е повеќе од очигледно кога тресење, така што високата стапка на среден риба е зголемена.
- Трајни меки силиконски материјал, мирис слободни и еколошки.
- Големината на тестенини црв, лесно да се привлечат риба.
- Широко таргетирање на предатор риби како што бас, перде, штука, muskie, пастрмка и др.
- Погоден за seawater и слатководни, одлична мамка за риболовците. Материјал : Меки Силиконски Боја : Десет Бои Број на Модел : DW6001 Должина : 10 CM Тежина : 6 G Цел : Бела Риба, Бас, Црна Риба, Сом, Мандарина Риба. Пакетот вклучува 10 x Мамки за Риболов

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
EPC_FHG_24S
Бренд Име:
weihefishing

Најдобри понуди