HAMEINUO фокс бели црвени симпатична животно мобилен телефон Покрие случај за iphone 4 и 4s 5 5s SE 5c 6 6s 7 8 X плус

HAMEINUO фокс бели црвени симпатична животно мобилен телефон Покрие случај за iphone 4 и 4s 5 5s SE 5c 6 6s

DEN 91.00
DEN 140.16
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Материјал:
за iphone 7 плус, за iphone 7, за iphone 6S плус, за iphone 6S, за iphone 6 плус, за iphone 6, за iphone 5 5S SE, за iphone 5C, за iphone 4 и 4S, iphone 8, за iphone 8 плус, за iphone X
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
дизајн:
Ткаеше
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Најдобри понуди