Бебе Божиќ Носии за Новороденчињата Девојки Јакна Грб Деца Зима Комбинезони Бебе meisjes Цртан филм Крзно Јакна Девојки качулка Грб

Бебе Божиќ Носии за Новороденчињата Девојки Јакна Грб Деца Зима Комбинезони Бебе meisjes Цртан филм Крзно Јакна

DEN 659.00
DEN 823.68
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница За повратни информации 1* ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,и пет ѕвезди се многу важни за нас. 2* ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време ќе остави негативни (1-3 ѕвезди)повратни информации или детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Прашања кои имаат потреба од внимание 1* ако изберете експрес испорака, ве молиме да се обезбедат точни контакт број, така што на локалните поштата не ќе биде во можност да ве контактираме во времето на пристигнување да ја прими пратката! 2* ве молиме внимателно да ги проверите вашите е испорака на информации, име, адреса, поштенски код, телефонски број. Ве молиме контактирајте со нас 1* ако не можете да изберат правото големина, можете да контактирате со нас и ние ќе ви даде некои совети. Ви благодариме! 2* можете да зборувате со нас преку Alibaba. Ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори до вас веднаш.Ако ние не сме на интернет, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време. Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство.Имајте пријатен ден! Потсетник ве Молиме овозможи 1-2 CM разлики поради прирачник за мерење,Сите мерења во CM,ве молиме имајте во предвид 1 CM=0.39 инчен 1inch=2.54 СМ

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Dwayne
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Број На Модел На:
P6584
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Faux Крзно,Ацетат,Памук
Јака:
Маскирани
Внатре:
Сомот
Сезоната:
Зима Пролет
Возраст:
Новороденчињата-5 Години

Најдобри понуди