Платформа сандали женски Xia Чао високи потпетици жените дијамант дебел високо-револвер платформа флип-апостолки за жените чевли мода

Платформа сандали женски Xia Чао високи потпетици жените дијамант дебел високо-револвер платформа флип-апостолки

DEN 835.00
DEN 907.20
 

Тековен
Количина на стоки


големината информации : НИ големина 4= ЕУР 35 = бос 22.5 cm НИ големина 5= ЕВРА 36 = бос 23 см НАС големина 6= ЕВРА 37 = бос 23.5 cm НИ големина 7= EUR 38 = бос 24 см НАС size 8= 39 EUR = бос 24.5 cm НИ големина 9= ЕУР 40 = бос 25 см НАС големина 10= ЕВРА 41 = бос беа 25,5 см НАС големина 11= ЕВРА 42 = бос 26 см

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Моден
Бренд Име:
KNCOKAR
Моден Елемент:
Кристално
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сандала Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ПВЦ
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Платформа Висина:
5-7cm
Шаблон Тип:
Граничи
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Кристал
Кожа Стил:
Врежана Кожа
Пол:
Жените
Сандала Тип:
Слајдовите

Најдобри понуди