4pcs НЕ Избледуваат) не ' Рѓосувачки челик Арома Масло Фото Круг Lvkong Слика виси pendant фитинг рака-направена накит додатоци

4pcs НЕ Избледуваат) не ' Рѓосувачки челик Арома Масло Фото Круг Lvkong Слика виси pendant фитинг рака-направена

DEN 91.00
DEN 114.24
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : не ' рѓосувачки челик, овој производ е природна боја никогаш нема да згаснат. Одговара Големина : 26 MM
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
2.7cm
Објектот Тежина:
4.2g
Бренд Име:
luomiss
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
8cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
фото locket
Објектот Должина:
2.7cm
Објектот Ширина:
2.7cm
Број На Модел На:
27MM

Најдобри понуди