[Ganxin]4 4 цифрен 7 сегментен Led дисплеј одбројувачки тајмер дигитални ѕиден часовник стан контрола

[Ganxin]4 4 цифрен 7 сегментен Led дисплеј одбројувачки тајмер дигитални ѕиден часовник стан контрола

DEN 13872.00
 

Тековен
Количина на стоки

55 Kg
Бруто Тежина : 2kg
Стандард На Приклучокот : Америка/Британски/ Австралија /Европа
Она што е Вклучен
1 x 4" 4-цифрен Часовник
1 x AC/DC адаптер
1 x Далечински контролер
1 x Загради
1 x Операција настава
Забелешка : батеријата на далечински контролер може да не бидат вклучени, затоа што на нови забрането политика на меѓународен испорака. Како за инсталација? Тоа може да биде ѕид-монтирани или десктоп, или со tripod стојат(треба да нарачате одделно) Плаќање : 1)да ја прифатиме Alipay Запад Унија, TT.57")
Визуелниот опсег : За 30m
Рамка Материјал : Алуминиум легура
Сертификација : CE&ROHS
Часовникот Контрола Метод : Инфрацрвен далечински контролер
Време на Точноста : дневна отстапување
Напојување : 12 V DC
Потрошувачка На Енергија : 7. За Бразилската купувачот : Pls оставете го вашиот CPF (Tax ID) по донесување на наредбата.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка., pls контактирајте со нашата служба за корисници : Трговија Менаџер ID : cn1513131214 Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Други карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Motivity Тип:
Дигитални
Дијаметар:
0cm
Стил:
Модерна
Применливи Сместување:
Студија
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Плоштад
Дисплеј Тип:
Дигитални
Ширина:
160cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GI4T-4R
Должина:
500mm
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
1600g
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Шема:
Никој
Ѕиден Часовник Тип:
Ѕид-монтирани
Функција:
LED Дисплеј
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Употреба:
Внатрешна
сертификација:
CE,RoHS

Најдобри понуди