HOOYI Солидна боја се Врзува за мажи класичен Вратот се Врзува Mariage Работа Вратоврска Полиестер Подарок Свадба Gravata 10cm Ширина

HOOYI Солидна боја се Врзува за мажи класичен Вратот се Врзува Mariage Работа Вратоврска Полиестер Подарок

DEN 195.36
 

Тековен
Количина на стоки


10cm ширина,должина 145cm
Полиестер
Кога ќе го поставите цел,можете да ја означите боја ви треба.
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Испорача Time : Ако изберете Кина Пост,epacket и aliexpress услуга,обично можете да го добиете во 15-35 дена. Ако не можете да добиете во текот на 60 дена,ние ќе рефундирање на парите за вас,или испраќање на нарачката. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени.Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите трговци на големо целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот,начинот на транспорт,плаќање,итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Hooyi
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Број На Модел На:
10cm ширина,должина 145cm
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди