beibehang Новиот Кинески врежана облаци расположение расположение мурали позадина обичај големи фреско зелена позадина de papel parede

beibehang Новиот Кинески врежана облаци расположение расположение мурали позадина обичај големи фреско зелена

DEN 734.00
DEN 1440.00
 

Тековен
Количина на стоки

Не 10m L и 0. Со иста позадина ролни.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. 3 s quare метар =3pcs . · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . Не ѕидот налепници. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да).76m2 заокружување . Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2 s quare метар =2 парчиња.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . Ширина и висина.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.

Други карактеристики

Димензии:
1m2
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
боја:
16726521

Најдобри понуди