Сјајот bokeh божиќ Фотографија Позадина Милениче Бебе Слика Ничија Страна Ѕид Декорација Браун позадина XT-5667

Сјајот bokeh божиќ Фотографија Позадина Милениче Бебе Слика Ничија Страна Ѕид Декорација Браун позадина XT-5667

DEN 468.00
DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки

Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн.
П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба?
A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Може да се прилагоди на секоја големина 4.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка.
П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе?
А : ве Молиме кажете ни големина сакате.
2 видови материјали
Уметноста Ткаенина (Стандардно )
(парична казна плетење,мека,0,3 mm дебелина ,мала тежина ,не-отсјај)
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, малку водоотпорен, мало diaphanous.
што е најважно,тоа е економично.
За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.Ќе има некои набори кога ќе ја отворите парцела, Тоа треба csutomer да железо на грб да се отстрани навремено(не целата).
Addit ional услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.
Памук Полиестер ( Повисока Цена ,ве молиме контактирајте со продавачот ако сакате )
Споредете на уметноста ткаенина позадина, памук, полиестер се перат, трајни лесна,reuseable ,количка,не рефлексивни,јасно и навремено бесплатно!
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Забелешка Бразил зема 40-90 дена.
Тоа е префериран избор за фотографи.
П : Како да го прилагодите на позадината?
A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.

Други карактеристики

Големина (мм):
3x5ft Памук Polyest, 5x8ft Памук Polyest, 5x7ft Памук Polyest, 5x10ft CottonPolyest, 6x8ft уметност ткаенина, 6x10ft уметност ткаенина, 8x10ft уметност ткаенина, 3x5ft уметност ткаенина, 4x6ft уметност ткаенина, 5x7ft уметност ткаенина, 5x8ft уметност ткаенина
Бренд Име:
HUAYI
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
XT-5667
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Тип:
Компјутер Боја
Is_customized:
Yes
мастило:
увоз

Најдобри понуди