SHAOJIA 1Set 4pcs Кожа Хривнија Жените Multilayer Дрво Мушка Цинк Легура Пердув Пол Мажи Ретро Остава Чешка Ткаенината Хривнија

SHAOJIA 1Set 4pcs Кожа Хривнија Жените Multilayer Дрво Мушка Цинк Легура Пердув Пол Мажи Ретро Остава Чешка

DEN 164.00
DEN 272.64
 

Тековен
Количина на стоки

Сите наши производи се директни фабрика снабдување со гарантиран квалитет.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Мешана боја или мешан стил со случаен избор.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка! ! !
Повратни информации :
1.Ние прифаќаме да се вратат. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, без да мора да контактирате со нас, не ни даде лоша проценка, да ни кажете што е причина, ние ќе ги користат најдобрите услуга за да ви даде задоволителен одговор!.
Нашата Предност :
1.Откако си ја примил пратката,pls проверите количеството и квалитетот на вашата нарачка, Ако вашиот производ се појави квалитет проблем , pls правите фотографии и да ни да се провери, по проверка, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Купувачи се плати за враќање поштарина. контролата на квалитетот е многу строга, стоката директна продажба и на големо во онлајн. Нашата фабрика е силен капацитет за производство ако ви треба голема количина ве молиме контактирајте не преку порака или E-mail. Во овој случај, ве молиме контактирајте со нас дозволете ми да знам колку количина во скршен.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. ако производот има каков било квалитет проблем,Ние ви нудиме целосна наплата. Враќање мора да биде во неговата оригинална состојба;2.
П : добив објектот се скршени, што треба да направам?
A : Секој пат кога ние пред превозот ќе ги провери иако ние пакување е добро. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно испраќање на пратката 1. тоа сè уште не може да се избегне грубото ракување транспорт на работници. Ако вашиот парцела се губи или не се примени во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. така нашиот квалитет и цена се многу добри
П : Сакам Да Нарачате Различни Стилови, Трговија На Големо Може Да Се Меша Заедно?
A : Да.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Бренд Име:
SHAOJIA
Затворач Тип:
Чипка-Up
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Обликотшема:
Пердув
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TZ094
Материјал:
кожа
Функција:
Други
Должина:
17-21CM

Најдобри понуди