4 ПАРЧИЊА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ NOCTILUCENT НОЌ БЛЕСКАВ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ БОЖИЌ БОЖИЌ ДЕДО МРАЗ ЧОРАПИ GID045-048

4 ПАРЧИЊА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ NOCTILUCENT НОЌ БЛЕСКАВ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ БОЖИЌ БОЖИЌ ДЕДО МРАЗ

DEN 36.00
DEN 66.72
 

Тековен
Количина на стоки


ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако
нарачката е вкупна вредност е УСД $100 или над;
2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата
продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;
ОПИС
КОЛИЧИНА : 4 ПАКЕТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА КАКО ФОТО ШОУ
ГОЛЕМИНА : 6.5Х5.5 CM за секој пакет
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна
картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 15-30 дена) за купувачот
регистрирана адреса на ALIEXPRESS.
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине
неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночниот
и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде
направени по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот
одговорност за плаќање на превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
UPRETTEGO
Материјал:
Акрилик
Големина:
5.5*5.1 INCHES
Број На Модел На:
gid
Количина:
1000
is_customized:
Yes

Најдобри понуди