10Pcs/пакет 2100mah Замена на Батеријата за Samsung I9260 I939 I9268 E210S Висок Квалитет

10Pcs/пакет 2100mah Замена на Батеријата за Samsung I9260 I939 I9268 E210S Висок Квалитет

DEN 2448.00
DEN 2880.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Samsung Модел:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
Замена На Батеријата

Најдобри понуди