Луксузен Коса, Накит Бисер Кристал Лист Невестата Tiaras Свадба Коса Додатоци headdress Злато и Сребро Headbands Подарок Л

Луксузен Коса, Накит Бисер Кристал Лист Невестата Tiaras Свадба Коса Додатоци headdress Злато и Сребро Headbands

DEN 72.00
DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Други карактеристики

Метална боја:
Црна Цинк Позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
29917
is_customized:
No
Бренд Име:
SEXYBRIDAL
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Обликотшема:
Растенијата

Најдобри понуди