Велосипед Долг џерси Мажите Велосипедизам облека Велосипед Облека MTB Ropa Ciclismo Maillot Долг Ракав Маици Черепот Блуза се Зголеми црвени череп

Велосипед Долг џерси Мажите Велосипедизам облека Велосипед Облека MTB Ropa Ciclismo Maillot Долг Ракав Маици

DEN 914.00
DEN 1050.24
 

Тековен
Количина на стоки


Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling
Сезоната:
есен,пролет
Број На Модел На:
Мажите Велосипедизам Долго Џерси Врвот
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Бренд Име:
XINTOWN

Најдобри понуди