1PCS Божиќ Црвена Капа на Дедо Мраз Стол Покрие Капа Вечера Табела Партија Стол Назад Опфаќа Божиќ Декорација

1PCS Божиќ Црвена Капа на Дедо Мраз Стол Покрие Капа Вечера Табела Партија Стол Назад Опфаќа Божиќ Декорација

DEN 69.00
DEN 81.60
 

Тековен
Количина на стоки

Опис Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Големина : 60cm X50cm(23.62"X19.69")
Боја : како на сл
Материјал : Памук
Пакет се вклучени :
1 Buc Red Hat Стол Назад Опфаќа
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Спецификација:
60x50
Бренд Име:
GCDHome
Употреба:
банкет чаир
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Модерна
is_customized:
No
Број На Модел На:
red hat стол маска
Материјал:
Памук
Божиќ Ставка Type:
Затворен Божиќ Декорација

Најдобри понуди