1:6 Машки Облека и Додатоци Змеј DML Модел на втората светска војна германски Војник Слика Маскирна Облека Панталони Панталони за 12Акција Фигура

1:6 Машки Облека и Додатоци Змеј DML Модел на втората светска војна германски Војник Слика Маскирна Облека

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


1 : 6 Машки Облека и Додатоци Змеј DML Модел на втората светска војна германски Војник Слика Маскирна Облека Панталони Панталони за 12"Акција Фигура
Answer : ___________________________ Note : предметот не се вклучени телото Одговара за 12inch акција фигура Во Парк и се подготвени да брод

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 14 Години,Grownups
Тема:
Воени
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
одговара за 1/6 акција фигура
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Далечинска Контрола:
No
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Завршување Степен:
Готови Производи
Бренд Име:
МАК
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Број На Модел На:
SL1067
Димензии:
1/6
Скала:
1/6
Големина:
One Size
Mfg Серија Број:
Облека/Чевли/Кап
Кукли Тип:
Модел
Големина:
suit for 1/6 action figure
Материјал:
Платно

Најдобри понуди