ShinyBeauty 5Yard Две Лице Бело Сирена Реверзибилна Sequin Ткаенина, Бела Sequin Ткаенина Продажба од страна на Дворот, Изберете ја Вашата Боја!-а

ShinyBeauty 5Yard Две Лице Бело Сирена Реверзибилна Sequin Ткаенина, Бела Sequin Ткаенина Продажба од страна

DEN 911.00
DEN 911.04
 

Тековен
Количина на стоки

Депозит : Ако износот е голем, можете да платите за 30% во првиот, тогаш 70% откако ќе заврши. : )
Направен Од : 100% Полиестер
Нежно Машина За Миење Со Ладна Вода
Ве молиме контактирајте со нас за прилагодено нарачки. Сите Бои се на Располагање,Да! Зелена и Црна Две Лице Сребро Две Лице Мат Црвено Злато и Сребро Црна и Сребрена Промени Бели Две Лицето Сини Fuchsia и Сребро 1. Направи фактура : Ако се е во РЕД, можете да ми кажете ја вашата адреса и телефонски број, тогаш јас ќе ги создадам фактура за вас
4. Изберете : го Изберат правото објект, вклучува големина, боја, и квантитетот
2. Откако ќе добиете пакет од вас, ако тоа е нов, не се користи, не се оштетени, ние ќе рефундирање во рок од еден работен ден. Пратката однос на EXW, ФОБ, CRF и CIF се прифатени , кои се испраќаат од воздух , се изразуваат и морето.
Како да се плати :
1.
За Сопствени и должност :
1. Кога ќе го примите пакетот, доколку не е големина, боја, количеството и квалитетот проблем, само се чувствуваат слободни да контакт со нас
2. На различни места со различни политика, па можете да истрага вашиот локален обичај да добиете повеќе информации, ние ќе напишете низок износ, или само "пишување подарок или примерок", така што ќе плаќаат помалку сопствени даноци.
Политика На Враќање :
1.
Изберете Ја Вашата Идеја Големина
(Било која големина е во ред , ве Молиме потврдете големината треба пред да се одржи редот .

Други карактеристики

Големина:
1 yard, 2 yard, 3 yard, 5 yard, 10 yard, 15 yard
Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
Width is 125cm , heigth is 92cm,
Број На Модел На:
Две Лице Бело 5mm Sequin Ткаенина 1 двор-10-18
Sequin Ткаенина Боја:
Две Лице Бело 5mm Sequin Ткаенина
испорака:
Превозот на вториот Ден
Користат За:
За Свадба/Партија/Роденден Decoraion
Пакување:
OPP вреќа , меур торба и картон
Испорака Детали:
1-3 работни дена по потврдете ја нарачката
превозот:
EPACKT / EMS / DHL / ТНТ / UPS-ОТ
is_customized:
Да, сите други што може да се стори за вас
Клучни зборови:
Две Лице Бело Sequin Ткаенина /Два се Соочуваат со Сребро Sequin Ткаенина-1 двор
Големина:
1Yard Две Лице Бела Ткаенина Sequin

Најдобри понуди