Нерѓосувачки Челик Внатрешни Работи Задниот Браник Заштитник Sill Плоча Поклопецот На Багажникот Guard Пропадна Намали За Jeep Compass 2017+ Автомобил Стил

Нерѓосувачки Челик Внатрешни Работи Задниот Браник Заштитник Sill Плоча Поклопецот На Багажникот Guard Пропадна

DEN 3648.00
DEN 4559.52
 

Тековен
Количина на стоки


Suppor
Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови). Лесен за инсталација и Нема измена е потребно.
Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната).
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ.
Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Превозот : Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Боја : боја е иста како во сликите. Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис. Пакет се вклучени : Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Задниот Браник Заштитник Sill Плоча Поклопецот на Багажникот Guard Пропадна Намали За Jeep Compass 2017+ Автомобил Стил Како што знаеме, автомобил верзии има некои разлики во различни земји.Одговара за Jeep Compass 2017+ (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
За Jeep Compass 2017+
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди