За Samsung галакси S3 Mini i8190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка I8190N I8195 Без Home Копче

За Samsung галакси S3 Mini i8190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка I8190N I8195

DEN 1173.00
DEN 1379.52
 

Тековен
Количина на стоки


Екранот со Samsung galaxy S3 Mini i8190 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Со Рамка I8190 N I8195 i8200
Опис :
1. Оваа стока е замени екранот
2. На овој линк е вклучуваат : Еден компјутери на екранот ;збир на Алатки ;На Лепак
3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Бесплатен Превозот И Следење На Број
Напомена :
1. Проверете го моделот на вашиот телефон ,не го купи ред
2. Ве молиме не држи го на вашиот телефон пред да тест на екранот за да можат да работат
3. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот
Вистински Слики :
Опис : 1. Оваа стока е замена на екранот ,а не на телефон 2. На овој линк е вклучуваат : Екран ;збир на Алатки;На Лепило 3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Следење На Број
Напомена :
1.Изборот на "LCD Само" или "Без Рамка ", што значи оваа стока вклучуваат : LCD со екран на допир, но без рамка ;"LCD Со Рамка ", што значи тоа е екран на допир и LCD екранот и со тоа рамка
2.Копија стоката е нова стока ,многу поевтини;Оригиналната стока исто како и екранот на телефонот
3. Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон ,не го купи погрешно 4. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот

Други карактеристики

боја:
LCD Само Црна, LCD Само Бели, LCD Само Сино, LCD Со Црна Рамка, LCD Со Рамка Бела, LCD Со Сина Рамка
Број На Модел На:
за S3 Mini
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Samsung
Резолуција На Екранот:
800x480
Број На Модел На:
за S3 Mini
боја:
Црна/Бела/Сино
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
за i8190 екранот
функцијата 2:
за i8190 lcd дисплеј
Големина:
4.0 inch

Најдобри понуди