Цртан филм Kawaii Hiba Inu Doge Ранец Смешно 3D Комбинација Knapsack Тинејџери Schoolbag Момчиња Девојчиња Училиште Торба Книга Кеси Mochila

Цртан филм Kawaii Hiba Inu Doge Ранец Смешно 3D Комбинација Knapsack Тинејџери Schoolbag Момчиња Девојчиња

DEN 887.00
DEN 1055.52
 

Тековен
Количина на стоки


Цртан филм Kawaii Hiba Inu Doge Ранец Смешно 3 D Комбинација Knapsack Тинејџери Schoolbag Момчиња Девојчиња Училиште Торба Книга Кеси Mochila
Големина : 30*12*36cm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
VVAOZU
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
doge ранец
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Стил:
Јапонија Стил
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци

Најдобри понуди