Allenjoy фотографија позадина Ѕвезда Уште Животот на Детето Портрет Океанот Свеќа нова позадина photocall прилагодите фото печатени

Allenjoy фотографија позадина Ѕвезда Уште Животот на Детето Портрет Океанот Свеќа нова позадина photocall прилагодите

DEN 460.00
DEN 666.72
 

Тековен
Количина на стоки

Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Тоа е префериран избор за фотографи. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.Валани испраќање позадина 3.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Пад на превозот 6. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика.Може да се прилагоди на секоја големина 4. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Филм Скенер
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контакт us
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Најдобри понуди