ADKS-1 Запалива Гас Течење Детектор на Преносни Течен Метан Natura Аларм Запаливи Електрични Професија Рачни

ADKS-1 Запалива Гас Течење Детектор на Преносни Течен Метан Natura Аларм Запаливи Електрични Професија Рачни

DEN 7392.00
DEN 8400.00
 

Тековен
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ADKS-1 Запалива Гас Течење Детектор на Преносни Течен Метан Natura Аларм Запаливи Електрични Професија Рачни
· Бренд Име : MIHUA
· Број на модел : ADKS-1 (Екс)
· DIY Материјали : Електрични
· Гас Тип : Метан
· Со LCD Екран Или Не : Да
· серија : ADKS
· Модел : ADKS-1 (Екс)
· Боја за класификација : Запалив гас (0-10000ppm)
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Бренд Име:
niusiwen
DIY Материјали:
Електрични
Гас Тип:
Метан
Со LCD Екран Или Не:
Yes
Број На Модел На:
ADKS-1
DIY Материјали:
Електрични
Гас Тип:
Метан
Со LCD Екран Или Не:
Yes
Серија:
ADKS
Боја Класификација:
Запалив гас (0-10000ppm)

Најдобри понуди