2 парчиња FPC конектор За Letv LeEco Ле 1 Про x800 LCD екран од flex кабел За Letv LeEco Ле 1Pro X 800

2 парчиња FPC конектор За Letv LeEco Ле 1 Про x800 LCD екран од flex кабел За Letv LeEco Ле 1Pro X 800

DEN 320.00
DEN 336.48
 

Тековен
Количина на стоки


* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето.
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. Ние ќе ви одговори што наскоро.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. Одличен за по-продажба на услуги. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации.
Повратни информации :
1. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Нашиот техничар целосно ќе тест. АКО сте задоволни со производи по тестирање.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Дланка
Број На Модел На:
За Letv LeEco Ле 1 Про x800
Големина:
5.5
Бренд Име:
Ivibrate
Компоненти:
lcd екран
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
lcd екран
Број На Модел На:
За Letv LeEco Ле 1Pro x800
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Letv LeEco Ле 1 Про x800
За:
lcd екран

Најдобри понуди