wxrwxy 1/2 градина црево конектор градина црево поправка на заеднички пластичен конектор 1 брзо монтирање адаптер 3/4 2 компјутери

wxrwxy 1/2 градина црево конектор градина црево поправка на заеднички пластичен конектор 1 брзо монтирање адаптер

DEN 67.00
DEN 86.40
 

Тековен
Количина на стоки


wxrwxy 1/2" градина црево конектор градина црево поправка на заеднички пластичен конектор 1" брзо монтирање адаптер 3/4 Градинарски црева 3/4 1/2 1 инч, приклучок адаптер, стандарден приклучок за надворешна надворешна наводнување, автомобил мие црево, лесен за употреба, долго живот, нов АБС материјал, стабилни перформанси, долг живот, безбедност Не-токсични, три големини за вашиот избор, јас само да го продаде квалитет на производите. Пакување : 2 парче спецификација на Производот слика: Производ во вид на снимање: Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, имате било какви прашања, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка.

Други карактеристики

Дијаметар:
1, 1/2, 3/4
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WXRWXY
Број На Модел На:
3/4 брз полнач
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
BS
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Материјал:
Пластични
Име:
градина црево конектор
Спецификации:
Види Слика
Модел:
вода конектор
Применливи Опсегот:
1цревото 1/2црево 3/4црево
Предности:
брзо поврзување
Тип На Производ:
црево допрете фитинзи
боја:
Жолта
Карактеристично:
Анти-носат
Пакување:
2 парчиња
Тежина:
54g

Најдобри понуди