Маслото Фотографија Позадина Милениче Бебе Слика Ничија Страна Ѕид Декорација длабоко браун позадина XT-4340

Маслото Фотографија Позадина Милениче Бебе Слика Ничија Страна Ѕид Декорација длабоко браун позадина XT-4340

DEN 562.00
DEN 864.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.
П : Како да го прилагодите на позадината?
A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.Максимална лесна ширина на 300cm
(другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;)
Полиестер Материјал : Подебели ,Максимална лесна ширина на 300cm,Може да се перат и пеглаат;Било виткање, лесен за носење,Економска цена, Подобар квалитет!Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Може да се користи и складира за долго време. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.
Тоа е префериран избор за фотографи.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.Валани испраќање позадина 3. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.
П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе?
А : ве Молиме кажете ни големина сакате.
што е најважно,тоа е економично.
На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi,инаку печати ќе бидат заматени.
2 видови материјали
Уметноста Ткаенина (Стандардно )
(парична казна плетење,мека,0,3 mm дебелина ,мала тежина ,не-отсјај)
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, малку водоотпорен, мало diaphanous.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Може да се прилагоди на секоја големина 4.

Други карактеристики

Големина (мм):
3x5ft Памук Polyest, 5x8ft Памук Polyest, 5x7ft Памук Polyest, 5x10ft CottonPolyest, 6x8ft уметност ткаенина, 6x10ft уметност ткаенина, 8x10ft уметност ткаенина, 8x12ft уметност ткаенина
Бренд Име:
HUAYI
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
XT-5667
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Тип:
Компјутер Боја
Is_customized:
Yes
мастило:
увоз

Најдобри понуди