KEFU X45VD За ASUS X45VD лаптоп плоча со i3 ПРОЦЕСОР плоча тестирани оригиналната плоча

KEFU X45VD За ASUS X45VD лаптоп плоча со i3 ПРОЦЕСОР плоча тестирани оригиналната плоча

DEN 4469.00
DEN 4704.00
 

Тековен
Количина на стоки

!!!Answer : ___________________________ Note : електронски производи треба професионални технологија, ако не сте професионален поправка компјутер, ве молиме да се купи внимателно, ако на матичната плоча за која причина да изгори надвор, ние не обезбеди гаранција услуга, се надевам, ќе може да се разбере ~ mua Враќање на еу : 1) Целосна гаранција против било каков дефект на производот; 2) Враќање на средствата е за цена на производот само; 3) Ракувањето со, поштенски и превозот обвиненија не се враќа.
За нас
1. Ако на купувачот се враќа на стоката, враќање ќе биде на товар на купувачот. Понекогаш, исто така, ќе штета моите производи. ако не е наша одговорност,ние не се Прифати Враќа ;
5. 4) Неисправен производ мора да се врати во рок од 30 дена од оригиналниот датум на пристигнување.(ве молиме да ни кажете во кое време преку е-пошта со твоите тестирани слики или порака онлајн,дури и видео )Пред да ја инсталирате, морате да бидете сигурни дека другите делови од вашиот компјутер 100% работа, во спротивно тоа ќе предизвика мојот производ не работат. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Почитувани, ние можеме да ве уверам дека сите плоча 100% тест пред испорака, ако имате било какви потреби, кажете ни ја вашата e-mail по плаќањето, ние ќе се обезбеди тест видео и слики на вашата e-mail. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка . Ако на купувачот се враќа на стоката, враќање ќе биде на товар на купувачот. 5) Наплата или со замена, ќе се организира по приемот на врати точка 6) Купувачот мора да го врати објектот во нејзиниот сопствен трошок Ако производот има било каков проблем, треба да се вратат или гаранција,враќање на товар ќе биде на товар на купувачот,ви благодариме! Драги пријатели, некои Објект спецификите на описот не е 100% точен, ако треба детали на производот, ве молиме испратете ни e-mail.Колку што е можно,ние ќе се реши ви проблеми,ве молиме да не остави негативни повратни информации,со нетрпение очекуваме да работиме со вас да воспостави долго-рок односи на соработка.

Други карактеристики

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Чипсет:
NVIDIA
Меморија Тип:
DDR3
Меморија канал:
Еден
Број На Модел На:
X45VD
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
KEFU
Меморија Банка:
1 DDR3 DIMM
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Гаранција:
60 дена
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Превозот услови:
fedex,ups-от,ТНТ,тоа е до вас
време пристигнување:
Во рок од 60 дена
Олово Време:
1-2working дена по плаќање
Главниот Одбор Платформа Тип:
Intel

Најдобри понуди