YJZT 12*7.5 cm Цртан филм Забава ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ CHOCKING ОПАСНОСТ JDM ЛЕБДАТ ТРКИ Ретро-рефлективен Decals Автомобил Налепница Ц1-8130

YJZT 12*7.5 cm Цртан филм Забава ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ CHOCKING ОПАСНОСТ JDM ЛЕБДАТ ТРКИ Ретро-рефлективен Decals

DEN 54.00
DEN 90.24
 

Тековен
Количина на стоки


YJZT 12*7.5 cm Цртан филм Забава ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ CHOCKING ОПАСНОСТ JDM ЛЕБДАТ ТРКИ Ретро-рефлективен Decals Автомобил Налепница Ц1-8130
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Предупредување Марка
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
С1-8130
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
12cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
7.5cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди