Пар Хром ABS е Радио за Автомобил Табла GPS Рамка Панел Воздух Излезот Покрие Трим Налепници За Jeep Compass+ 2017 Внатрешни работи, Автомобил Стил

Пар Хром ABS е Радио за Автомобил Табла GPS Рамка Панел Воздух Излезот Покрие Трим Налепници За Jeep Compass+

DEN 768.00
DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод. Пакет се вклучени : Пар Хром ABS е Радио за Автомобил Табла GPS Рамка Панел Воздух Излезот Покрие Трим Налепници За Jeep Compass+ 2017 Внатрешни работи, Автомобил Стил Како што знаеме, автомобил верзии има некои разлики во различни земји.Одговара за Jeep Compass 2017+ (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS . Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Превозот : Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната).
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни. Боја : боја е иста како во сликите. Вклучува : 2 парчиња/set. Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ.
Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
За Jeep Compass 2017+
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
KUJOOY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE

Најдобри понуди