Hirigin 2017 Секси Жените Чорапи Цртан Филм Еднорог Печатени Краток Памучни Чорапи Симпатична Смешно Чорапи Жените Секојдневен Ниска Намали Глуждот Нови Чорапи

Hirigin 2017 Секси Жените Чорапи Цртан Филм Еднорог Печатени Краток Памучни Чорапи Симпатична Смешно Чорапи

DEN 47.52
 

Тековен
Количина на стоки


Продавница сопственикот работен ден од понеделникSaturday9?00 AM23 : 00 ЧАСОТ.Ве молиме оставете порака за мене во секое време.
Доколку постои некоја несигурност за големината.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
3. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Hirigin 2017 Секси Жените Чорапи Цртан Филм Еднорог Печатени Краток Памучни Чорапи Симпатична Смешно Чорапи Жените Секојдневен Ниска Намали Глуждот Нови Чорапи
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Производот примена е лоша Или квалитетот не е во согласност.
Ако следниве околности се случи, Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стоката Или reshiped
1. Производот во пратката не е во согласност со производот.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук, Полиестер
Боја : ABCDEF 6 различни Стил Големина : Една Големина(ги Собере Сите Возрасни Жени)
Стил : Глуждот Чорапи
Како да се изберете Чорапи Стил сакам?
Топло совети од дуќанџиите :
(ве молиме да земете во две минути за да го прочитате пред да го купите) Избор на големина на :
Ве молиме изберете во зависност од големината листа предвидено од страна на производ,Поради разликата во графикон помеѓу Истокот и западот, ве молиме обратете се на големината на табелата и да го изберат Slants големи димензии . Овие трошоци се на купувачот одговорност.Јас би бил среќен да ви помогне. Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
2.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бренд Име:
hirigin
Sock Тип:
Повик
Објектот Должина:
Short Style
Број На Модел На:
Жените Еднорог Чорапи

Најдобри понуди