Нови 2017 Жените Пролет, Есен Кратки Тексас Јакна Жените Зима Тенок Конец Големи Крзно Јака Јагне Памук Тексас Фармерки Outerwear

Нови 2017 Жените Пролет, Есен Кратки Тексас Јакна Жените Зима Тенок Конец Големи Крзно Јака Јагне Памук Тексас

DEN 1152.00
DEN 1439.52
 

Тековен
Количина на стоки


Нова Мода Жените Пролет/Есен Кратки Тексас Јакна Жените Тенок Конец Големи Крзно Јака Јагне Памук Тексас Фармерки Outerwear
Внимание : облека ракав е флексибилен.
Pls изберете го вашиот најдобар големина според вашиот Биста!!!
КОГА ЌЕ ВИДИТЕ ДЕКА ЌЕ МОЖЕТЕ ДА'T ЗАЦВРСТИ НА КОПЧЕТО,МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ ЗА ВАКА.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Streetwear
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
WT007
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
Стил:
Моден

Најдобри понуди